Koszyk

Telefon: +48 600 986 080

Darmowa dostawa | Szybka pomoc | Bezpieczne płatności

Polityka Prywatności

Ochrona Twoich prywatnych informacji jest naszym priorytetem. Niniejsze Oświadczenie o prywatności dotyczy wewear.pl i reguluje gromadzenie i wykorzystywanie danych. Witryna wewear.pl jest witryną handlu elektronicznego. Korzystając ze strony internetowej wewear.pl, wyrażasz zgodę na praktyki dotyczące danych opisane w tym oświadczeniu.

Zbieranie danych osobowych

Administratorem Twoim Danych Osobowych jest: We Global Distribution Sp. z o. o. ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, NIP 1182009874.

Aby lepiej dostarczać Państwu produkty i usługi oferowane na naszej stronie, wewear.pl może gromadzić dane osobowe, takie jak: Imię i nazwisko, adres pocztowy i adres e-mail.

Jeśli kupujesz produkty z wewear.pl, zbieramy dane rozliczeniowe i dane karty kredytowej. Informacje te służą do realizacji transakcji zakupu.

Nie zbieramy żadnych danych osobowych o Tobie, chyba że dobrowolnie nam je przekażesz. Jednak może być konieczne podanie nam pewnych danych osobowych, gdy zdecydujesz się skorzystać z niektórych usług dostępnych w witrynie. Mogą to być: (a) rejestracja konta w naszej witrynie; (b) udział w loterii lub konkursie sponsorowanym przez nas lub jednego z naszych partnerów; (c) zapisywanie się na oferty specjalne od wybranych stron trzecich; (d) przesłanie nam wiadomości e-mail; (e) przekazywanie informacji o karcie kredytowej lub innych danych dotyczących płatności podczas zamawiania i kupowania produktów i usług w naszej witrynie. Oznacza to, że wykorzystamy Twoje informacje, ale nie ograniczamy się do tego, aby komunikować się z Tobą na temat usług i / lub produktów, o które prosiłeś. W przyszłości możemy również gromadzić dodatkowe dane osobowe lub nieosobowe.

Wykorzystywanie danych osobowych

Wewear.pl gromadzi i wykorzystuje Twoje dane osobowe w celu obsługi swoich stron internetowych i świadczenia usług, o które prosiłeś.

Wewear.pl może również wykorzystywać Twoje dane osobowe do informowania Cię o innych produktach lub usługach dostępnych w wewear.pl.

Udostępnianie danych osobowych

Wewear.pl może udostępniać dane zaufanym partnerom, aby pomóc w przeprowadzaniu analiz statystycznych, wysyłaniu wiadomości e-mail lub pocztą, zapewnianiu obsługi klienta lub organizowaniu dostaw. Wszystkim takim stronom trzecim zabrania się wykorzystywania Twoich danych osobowych z wyjątkiem świadczenia tych usług na rzecz wewear.pl i są one zobowiązane do zachowania poufności Twoich danych.

Wewear.pl może ujawnić Twoje dane osobowe bez powiadomienia, jeśli jest to wymagane przez prawo lub w dobrej wierze przekonanie, że takie działanie jest konieczne, aby: (a) zastosować się do edyktów prawa lub postępować zgodnie z procesem prawnym doręczonym na wewear.pl lub teren; (b) chronić i bronić praw lub własności wewear.pl; i / lub (c) działać w wyjątkowych okolicznościach w celu ochrony bezpieczeństwa osobistego użytkowników wewear.pl lub społeczeństwa.

Używamy Google Analytics, aby pomóc nam zrozumieć, w jaki sposób nasi klienci korzystają z witryny. Możesz przeczytać więcej o tym, jak Google wykorzystuje Twoje dane osobowe tutaj: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Możesz również zrezygnować z Google Analytics tutaj: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Zmiany w niniejszym Oświadczeniu

Wewear.pl zastrzega sobie prawo do okresowej zmiany niniejszej Polityki prywatności. Powiadomimy Cię o znaczących zmianach w sposobie, w jaki traktujemy dane osobowe, wysyłając powiadomienie na główny adres e-mail podany na koncie, umieszczając wyraźne powiadomienie w naszej witrynie i / lub aktualizując wszelkie informacje dotyczące prywatności na tej stronie. Dalsze korzystanie z witryny i / lub usług dostępnych za pośrednictwem tej witryny po takich modyfikacjach będzie stanowić potwierdzenie zmodyfikowanej polityki prywatności oraz zgodę na przestrzeganie i związanie się tą polityką.

Twoje prawa

Masz prawo dostępu do danych osobowych, które posiadamy na Twój temat oraz do żądania poprawienia, aktualizacji lub usunięcia Twoich danych osobowych. Jeśli chcesz skorzystać z tych praw, skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych kontaktowych.

Przechowywanie danych

Kiedy składasz zamówienie za pośrednictwem witryny, zachowamy Twoje Informacje o zamówieniu w naszej dokumentacji, chyba że poprosisz nas o usunięcie tych informacji

Marketing tekstowy i powiadomienia

Zapisując się na powiadomienia tekstowe, wyrażasz zgodę na otrzymywanie cyklicznych automatycznych wiadomości marketingowych na podany adres e-mail. Zgoda nie jest warunkiem zakupu. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twojego adresu IP przez osoby trzecie w celu określenia Twojej lokalizacji. Wyrażasz również zgodę na używanie w Twojej przeglądarce plików sesyjnych (tymczasowych plików cookie, które są automatycznie usuwane po zamknięciu przeglądarki).

Informacje kontaktowe

Aby uzyskać więcej informacji na temat praktyk dotyczących prywatności lub chcesz złożyć skargę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@wewear.pl.