Koszyk

Telefon: +48 600 986 080

Darmowa dostawa | Szybka pomoc | Bezpieczne płatności

Współpraca

WeWear.pl jest sklepem detalicznym będącym własnością firmy We Global Distribution Sp. Z.O.O, która działa na polskim rynku od 2009 roku i jest wyłącznym dystrybutorem marek PALLADIUM i BEARPAW na terenie Polski,  Słowacji, Czech oraz Ukrainy. 

Nasze marki

PALLADIUM BOOTS

Od ponad 70 lat Palladium zostawia ślady w historii jako zaufany wybór wszystkich odkrywców. Buty te wykonywane są z najlepszej jakości materiałów o ponadczasowym wyglądzie i są niezwykle trwałe i wygodne. Te legendarne buty produkowane są od 1947 roku i stanowiły niegdyś część mundurowania Legii Cudzoziemskiej.

logo_palladium
bearpaw_logo

BEARPAW

Buty marki Bearpaw wykonywane są z naturalnej skóry zwierzęcej (głównie owczej) oraz zutylizowanych materiałów pozostałych z przemysłu mięsnego. Skóra owcza w naturalny sposób reguluje temperaturę ciała, dzięki czemu stopy pozostają chłodniejsze i bardziej suche w upale oraz cieplejsze w zimie.

THE PACK SOCIETY

The Pack Society to stosunkowo młoda europejska marka produkująca plecaki, która już przyciągnęła uwagę wielu ludzi na całym świecie. Udało się to osiągnąć dzięki oryginalnemu wzornictwu, najwyższej jakości, funkcjonalności i podejściu.

logo_the-pack-society

Masz dla nas propozycję współpracy? Napisz do nas!